Wycieczka rowerowa do Wielowicza!
Dziś odbyła się w naszej szkole wycieczka rowerowa dla klas 6-8 do Wielowicza. Uczniowie już po raz drugi gościli w tej urokliwej miejscowości i jak zawsze zostali tam miło przyjęci i ugoszczeni przez Panie - Ewę, Martę i Irenę. Po odpoczynku przy pysznej herbacie, uczniowie zwiedzili Izdebkę Babuni słuchając, bardzo ciekawych opowieści Pani Ewy Dobrzańskiej na temat zgromadzonych w niej expontów i dawnych ich zastosowań. Poznali również historię, tradycję wsi Wielowicz, maszyny wykorzystywane dawniej do prac polowych, a także rozwiązywali Quest wiadomości o wsi Wielowicz. Spacerując po parku, zaznajomili się z nasadzeniami drzew z różnorodnych stron świata. Na zakończenie wycieczki odbyło się wspólne. ognisko.W księdze pamiątkowej pozostał wpis pamiątkowy z naszej wycieczki rowerowej.
Fotorelacja z wycieczki
Dziękujemy i do zobaczenia za rok

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!