Słodko-słony czwartek
Słodko-słony czwartek wpisze się w tradycję naszej szkoły na 100%.
Rodzice jak zwykle stanęli na wysokości zadania i przygotowali dla nas same pyszności.
Mogliśmy zajadać pizzerki, hot-dogi, ślimaczki z ciasta francuskiego z pieczarkami szynką i serem, francuskie zawijaski, babeczki, ciasta, szyszki ryżowe, galaretkę i wiele innych smakołyków.
Dziękujemy wszystkim za pomoc i wsparcie. ❣️


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!