Myślę, więc jestem i przeżywam
Myślę, więc jestem i przeżywam ????
Emocje, czyli co? Radność? Smutek? Strach? Złość?
Cały proces emocjonalny to stan duszy, poruszenia umysłu i ciała. To uczucie rodzi się w człowieku, jest wszechobecne. Towarzyszy jako szczególnie silna forma przeżycia. Uczuciem reagujemy na zaspokojenie lub niedobór potrzeb akceptacji i poczucia własnej wartości.
Emocje budują naszą indywidualność, komunikację werbalną, warunkują adaptację. Emocje bezwarunkowo występują, gdy coś jest dla nas ważne.
Odczuwajmy.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!