Logo SP w Przepałkowie

Myślę, więc jestem i przeżywam

Ocena 0/5

Myślę, więc jestem i przeżywam ????

Emocje, czyli co? Radność? Smutek? Strach? Złość?

Cały proces emocjonalny to stan duszy, poruszenia umysłu i ciała. To uczucie rodzi się w człowieku, jest wszechobecne. Towarzyszy jako szczególnie silna forma przeżycia. Uczuciem reagujemy na zaspokojenie lub niedobór potrzeb akceptacji i poczucia własnej wartości. 

Emocje budują naszą indywidualność, komunikację werbalną, warunkują adaptację. Emocje bezwarunkowo występują, gdy coś jest dla nas ważne.

Odczuwajmy.

Galeria zdjęć

462144492_516187791269993_3770540538121560381_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności