Logo SP w Przepałkowie

Poczet flagowy

Ocena 0/5

Posiadanie sztandaru szkoły to marzenie, które rodzi się w Naszej Szkole od jakiegoś czasu... Jest to jednak proces długofalowy, do którego trzeba się przygotować...

 

Żeby jednak nie było pustki 8 listopada 2024 r. podczas Gminnych Obchodów z okazji 11 listopada po raz pierwszy uroczysta akademia rozpoczęła się od wprowadzenia pocztu flagowego. 

 

Nasi uczniowie po raz pierwszy w historii szkoły reprezentowali w poczcie flagowym Naszą Szkołę składając kwiaty 11 listopada pod Pomnikiem Wdzięczności w Sośnie oraz biorąc udział w uroczystej mszy świętej w Wąwelnie wraz z pocztami sztandarowymi pozostałych szkół w gminie Sośno. 

 

Jesteśmy dumi.

 

Uroczyście ogłaszamy rozpoczęcie działań mających na celu zebranie funduszy na sztandar szkoły

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności