Poczet flagowy
Posiadanie sztandaru szkoły to marzenie, które rodzi się w Naszej Szkole od jakiegoś czasu... Jest to jednak proces długofalowy, do którego trzeba się przygotować...
Żeby jednak nie było pustki 8 listopada 2024 r. podczas Gminnych Obchodów z okazji 11 listopada po raz pierwszy uroczysta akademia rozpoczęła się od wprowadzenia pocztu flagowego.
Nasi uczniowie po raz pierwszy w historii szkoły reprezentowali w poczcie flagowym Naszą Szkołę składając kwiaty 11 listopada pod Pomnikiem Wdzięczności w Sośnie oraz biorąc udział w uroczystej mszy świętej w Wąwelnie wraz z pocztami sztandarowymi pozostałych szkół w gminie Sośno.
Jesteśmy dumi.
Uroczyście ogłaszamy rozpoczęcie działań mających na celu zebranie funduszy na sztandar szkoły

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!