Szczęście to jedyna rzecz, które się mnoży, jeśli się je dzieli
Szczęście to jedyna rzecz, które się mnoży, jeśli się je dzieli..
W tym roku szkolnym, nasza szkoła realizuje innowację pedagogiczną - "I Ty możesz zostać artystą", skierowaną do uczniów klas II-VII. Zainteresowani twórczością plastyczną, chcący rozwijać swoje talenty uczniowie, uczestniczyli dzisiaj w żywej lekcji malarstwa, pod kierunkiem zaproszonego gościa - znakomitego malarza z naszego regionu - Pana Witolda Wieczorkiewicza z Obodowa, który już nie pierwszy raz gościł w murach naszej szkoły. Zawsze chętnie i z uśmiechem Pan Witek z wielką pasją i zaangażowaniem zdradzał nam ponownie trudne tajniki sztuki malarskiej oraz udzielał cennych wskazówek.Efektem naszych działań okazały się przepiękne prace plastyczne wykonane w perspektywie krajobrazu drzew jesiennych

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!